Сұрақ — жауап zhylyoi.kz

Автобус кызметин тутынатын жолаушы
08 ақпан, 2011 ж. сағ 17:05

Сәләмәтсізба. Менің арызым бар. Күнделікте жумысқа №8,4,2 маршрутымен жүретін едік, ал бүгін БТА банкесіне шаруамыз болып ерте бара қояйын деп сағат 13-45 те аялдамада орталықта 1 автобусын күтіеп едім, сағат 14-21 ге дейін осы аялдамаға №8 автобустан-5, №2 автобустан -3, №4 автобустан — 4 данасы отіп қана №1 автобус азер келді. Бұл деген недеген сұмдық, кешкі мезгіл емес, оте ерте дейтіндей сағат жетідеде танертен автобустар жүріп жатады. Жалғыз мен емес қасымда қаншама жолаушы күтіп тұр. Осыны реттесендер. немес мүлдеп алып тастап жогарыда аталган автобустарды сол №1 автобустын маршрутымен журсин

[Жылыой ауданының әкімі] Нұғманов Р.Т:
16 ақпан, 2011ж.

Сіз көрсеткен №1 бағыттағы маршруттарды ретке келтіру жөнінде «Теңізавтокөлік» ЖШС-не ескерту берілгенін және бұл бағыттағы жұмыстар тұрақты қадағаланатынын қаперіңізге беремін. [Ш.Кейкин]


5mkr
26 қаңтар, 2011 ж. сағ 10:52

Құрметті аудан әкімі!
Уважаемый аким г.Kульсары.Правда что в будущем переселят 5 микрорайон???

[Жылыой ауданының әкімі] Нұғманов Р.Т:
16 ақпан, 2011ж.

Құлсары қаласы әкімі аппаратында сіздің арызыңыз толықтай қаралды. Қаладағы 5 ықшам ауданын көшіру туралы тұрғындар арасында таратылған мәлімет жалған және 5 ықшам ауданды тарату жөнінде ешқандай заңды құжаттар рәсімделмеген. Сондықтан бұл ықшам ауданы көшірілмейтіндігін қаперіңізге беремін. [Ш.Кейкин]


Turgyzbalyk
08 қаңтар, 2011 ж. сағ 13:56

Құрметті аудан әкімі!
Осы жылы немесе келесі жылы Тұрғызба ауылының жолы жөнделе ме? Су жоқ, оны халық тасып ішуде, суды тасып ішу үшін жол керек екені ақылы аз балаға да түсінікті. Осы сұраққа нақты жауап берсеңіз.

[Жылыой ауданының әкімі] Нұғманов Р.Т:
24 қаңтар, 2011ж.

Құлсары – Теңіз тас жолына қиылысатын Тұрғызба ауылына кіре беріс тас жолы алдағы уақытта қаражат қарастырылуына қарай шешімін табады.
Жаңа Қаратон – Тұрғызба су желісі арқылы ауыз су ауылға келіп тұр. Елді мекендердің тұрғындарына ауыз су жеткізу үшін «Чили-Кук» бағдарламасы арқылы жаңа су таситын автомашина алынды. Аққұдық, Қойсары, Қараша елді мекендеріне ауыз су тасымалымен қамтылғанын қаперіңізге береміз.


Рубрика: Кен Жылой, Кульсары Tags: 

Вам могло бы понравиться:

Қалаға шағын саябақ сыйлаған Қалаға шағын саябақ сыйлаған
Той көліктері жол ережесін жиі бұзады Той көліктері жол ережесін жиі бұзады
Наезд на пешеходов Атырау: отец погиб, 2 малыша в больнице Наезд на пешеходов Атырау: отец погиб, 2 малыша в больнице
Қоқыс өртеу көбейіп барады Қоқыс өртеу көбейіп барады

Ответов на "Сұрақ — жауап zhylyoi.kz"

  1. Нұр:

    нөмірі 9 ыншы маршруттыңда жағдайы тіпті мәз емес күніне бір екірет келсе соғанда рахмет айтатн жағдайға жеттік.Әкім мырза шара қолдануыңызды сұраймын,смп -615тұрғындары газетке де жазды ешқандай нәтеже жоқ,өзімде барып “Теңізавтокөлік” ЖШС-не айтым ешқандай натеже жоқ .Енді прокуротураға арызданамыза қайтеміз.

  2. Болат:

    Курметті аудан акімі! Осы Кулсарыда май кызметкерлері кез келген,куыста токтатады,жане жеке колікпен озы заңды ма оздері кауыпсіздік белдіктерін көлік жургізгенде колданбайды заң барине ортак емеспе.

    • admin:

      Кулсары каласы Май кызметкерлерин бузган кезин фото га тусирип жибергениз жон болады емайл адрес admin@kulsary.net

    • Аноним:

      Ия дурыс айтасын. Ар бир жерден турып тыгылып номерсиз кара танировкамен журип токтадаы.ешкандай тартип жок одан калса базарда корши елден келген келимсектерди корши кон полициялары ала алап тексереди коптен бери елдерине бармай журген адамдарга казахстаннын зандары колданылмай ма?Ишки истер органдарын семиясы ягни жолдасы сотталган адамдар жумы с жасауы болама? Олар занга кайшы келмей ма?

  3. Құлсары қаласындағы №20 мектептің бастауыш сыныптарына орыс тілі пәнінен сабақ беретін мұғалім зейнеткер.Ол мұғалім жас кезінде сабақты жақсы-ақ берген болар,ал қазір еш сабақ өткізе алмайды. Сабақ үстінде түрлі әңгімелер айтып,дәптерлерінің сыртын толтырып отырады да оқушыларға 2 мен 3 деген бағалар қояды. Өзіне ақылы оқуға баратын оқушыларына ғана 5 деген баға қояды.Болашақтың тұтқасы қазіргі оқушы жастардың қолында десек үш тілді меңгерген білімді ұрпақ қайдан шығады. Мүмкіндік болса сол мұғалімді ауыстырса болар еді. Зейнеткерлер жас мамандарға орын берсін. Маман болмаса сол сабақ «болды атақ» болмай-ақ қойсыншы. Өзі үйретуге құлқы жоқ мұғалім
    2 мен 3 қойғанға жаны құмар.
    Мәтінді толық оқығаныңыз үшін алдын ала көп рахмет.

  4. Самал:

    Саламатсыздар ма курметти аким МЫРЗАЛАР! менин сиздерге койар сурагым Аккизтогай селосынын жолдары кашан жонделетинин билгим келет?

  5. Ардакты ана:

    Салематсыз ба! Нөмірі 20-сыншы мектепте бастауыш сыныбында да улкен мектебінде де ақша жинау көп. Мектептің жалюзіне деп,стендісіне деп, ремонтына деп жылына 4-5 мың ақшамыз кетеді. Бір үйде 3-4 бала оқиды,солардың әрқайсысына қайдан 4-5мыңнан ақша береміз. Районаның бөлетін ақшасы қайда кетіп жатыр сонда? Және мұғалімге мейрам сайын подаркіге 1000 теңгеден тағы жинайды. Өзіміз табысымызды тамағымызға әрең жетізіп отырғанда,тіпті балаларымызға да буфетке 50теңгені жылатып бірде берсек,бірде бермейміз, апайға,ремонтқа деп ақша жинайды келіп,масқара ғой,неге осыны тәртіпке салмасқа.

  6. окушы:

    макаренко мектебынын касында салтанат садигынын мектепке барар жолына аз болсада асфалт жасау керек биздер балшык болган су болган кундеры балабакшанын торымен ормелеп отемыз кейбыр кезде сол суга немесе балшыкка аягымызды салып алып мектепке бара алмай жатамыз сол маселены тез шешуын сураймыз (мектеп окушыларынын атынан) т,б 7ауыл балдарынан

  7. Anonim:

    КАЛА ИШИНЕ ЕН БОЛМАСА ТУЗ НЕГЕ СЕППЕЙДИ ЕКЕН, МАШИНАЛАР СОГЫСЫП АВАРИЯЛАР КОБЕЙИП КЕТТИ, АКИМАТ ПЕН ГАИ СОНДАЙ ПРОБЛЕМАНЫ ШЕШУ КЕРЕК, ЭЛЕМЕНТАРНЫЙ СОЛДА ЖОК БИЗДЕ, БАСКАЛАРЫН МОЛЧУ.

  8. Anonim:

    МЕДИЦИНА ЖАГЫНА ЕШКАНДАЙ КОМЕК ЖОК, ЖАГДАЙ ОТЕ ШАМАЛЫ, АППАРАТТАРДЫН БАРИ ЕСКИ, ЕМ АЛУГА МУМКИНДИК ЖОК, БАРЛЫК АППАРАТ БУЗЫЛЫП ЖАТЫР, ДАЖЕ ЧАСТНЫЙ ИНТЕРТИЧТЫН ОЗИНДЕ ДЫМ УСЛОВИЕ ЖОК, ТЕК АКША АЛУ!!!

  9. Жанболат Жумырбаев:

    Ауыл-шаруашылық саласына бөлінетін сыбаға бағдарламасынан техника ала аламба.Мысал ретінде трактор

  10. Арман:

    ассаламу алейкум, кулсары — косшагыл арасындагы тас жолы кашан жонделеді?

  11. liza:

    Салеметсіз бе акім мырза! Менің сізге қояр сұрағым, мен жас семья бағдарламасы ретінде мемлекеттен қандай көмек ала аламын. Жолдасым екеуміз пәтер жалдап тұрамыз, жерімізде жоқ. 1 қызым бар. Озіміз Ақтөбе облысынан көшіп келдік. Қазіргі уақытта мемлекеттік қызметкермін.

  12. 9 ауыл тургыны атынан:

    9 ауылда зингиттей ага жигиттери ишип алып,мас болып кошеде журеди. Оны корген балалар не болады? Осыларды тиеп алып емдеуге болмайма? Типти кошеде иш киимдери шешилип жерде кулап жатады. Караудын ози уят. Осыны жогарыдагы агалар колга алса азаматтарымыз мына халге туспес деп ойлаймын,комектесулеринизди сураймын????

  13. Аноним:

    салеметсизз бе!калада журген №6 маршруты неге толеске барып кери аиналады.мен тусинбимин ол неге аиналып 6шы ауылдан шыкпаиды.6шы ауылда бир де бир маршрутт жок.сол неге реттелмейді.

  14. танимаисин:

    мен тургызба ауылыннанмин биздин ауилда жастар баратин жер жок типти концерт коиатин жерде жок ……..

    биздин ауылга мадениет уин немесе спорт аланын салсаниз деп сураимин???? сизде аким мирза

    жане де кишкене балалар баратин садик болса

  15. мейрам камысбаев:

    ассалаумагалейкум калайсыз мазаласам айыпка буырманыз кулсары каласы жас болсада кркеип келе жатыр биздин усынысымыз котеген жерлер ашык шашык кокыс болып жатыр солардын орныныа мадениет уй алдындагы ата ажедей казакшылык мусиндер бой котерсе деймиз

  16. Салематсыз ба әкім мырза!Біз 6 ауыл тургындары (ески парк Нефтяник) су маселесин шеше алмай журмиз.Жылыой Тазалык жане Жылыой су еки мекеме бир бирине силтеп сусыз отырмыз 2 айдан бери.контролерлар алдап еки жактанда да акшасын алды,биз толедик,артык акша толеп отырк. ол кайтарылмайды.!Биздер су линиясын Пожарный жакка журетин трассадан алып турк.Бизге осы СУ маселесин шешип бериниз..

  17. Айнагул:

    Құрметті Мақсым аға! Біз үнемі тазалық туралы айтамыз, бірақ атқарылып жатқан істердің әттеген-айы өте көп. Иә, «Жылыой-тазалық» ЖШС-і мекемесінің техникалық жағдайы нашар болар, дегенмен ауылдар арасын айтпай-ақ қояйық, көше беті жылтырап тұрғанмен дәл орталықта тұрған ЦОН деген мекеменің арты адам көргісіз екен. Жанында қаңыратып, қаптап қойған жердің бос тұрғанына неше жылдың жүзі болды десеңізші?! Біреудің заңды алып қойған жері дегеннің өзінде де орталықтың сыйқын алмай бір ғимарат неге салмасқа?! Ал жүргінші жолаушылардың жол бойынан өтетін белгісі «Әйгерім» дүкенінің алдына қойылыпты, халықтың дені осы ЦОНға келеді, әрі такси көліктерінен, совхоздың автобустарынан түскен жолаушылар оған баруы үшін айналып кері жүрмей, тіке басады емес пе? Орталықта шоғырланған емханаларға баратын жолдың айырылып, ойдым-ойдым болып жатқанына да 2 жылдан асты, әрине күрделі жұмыстармен айналысып отырған соң бәріне бірдей көңіл беру мүмкін емес болар, әйтсе де елағасы деп сізге жазуға тура келеді. Менің айтпағым арыздану емес еді, ұсыныс жасағым келген: қайырымдылық айы деп ауыл қарттарын мейрамхана жағалатып ас бергенше, ауданның керемет әртістері бар, әншілері бар, қолдау көрсетіп жіберіп тым жақсы мәдениет үйінде тегін спектакль қойылымдарын бермеске?! Өйткені сол қарттарымыз былайғы күндері мәдениет үйі бар екенін білсе де ішіне көбі кіріп те көрген емес қой. Үлкен қалалардағыдай мәдени шаралардың бізде де өтетінін, жас таланттардың бізде де бар екенін көздерімен көріп, бір марқайып, жақсы әндерді тыңдап демалып қайтса нұр үстіне нұр болар еді деп ойлаймын. Одан кейін Сіз басқарып отырған әкім аппаратының ғимаратының ауласындағы мәңгілік от алауының «Кең Жылой» мәдениет үйі жақ беті бұрышынан үнемі жиналып жатырған сыра шөлмектері мен қоқыстарын көреміз. Сұрастырып білсем күнде емес , бірақ көбіне кешкілік, түнде жастардың дені, әрине «крышасы» барлары сол жерге көліктерімен келіп жиналады екен де, ішкен сыраларының бос бөтелкелерімен қосқыстарын лақтыра салады екен. Сол жерлер жіті бақылауда болса екен. Отан үшін отқа түскен бабаларымызға арналған мәңгілік от алауының да жас ұрпақ үшін тәрбиесінің зор екенін түсінбейтін жетесіз ақымақтарды тоқтататын тәртіп орнатқан дұрыс болар еді.

  18. Құлсары тұрғыны:

    Неге жауап кайтармайды әкім мырза?

  19. Құлсары тұрғындарының атынан көп балалы ана:

    Қала әкімі халықпен неге жұмыс жасамайды? Айына 1-2 рет қабылдауы болу керек екен халықпен. Сол қабылдауында анда кетті мында кетті ауылда жоқ жиналыста деген сылтаулармен әкімнің қабылдауы болмайды. Қаншама арыздар жазылып ұсыныстар жазылып жатыр қала мәселесі жеке шаруа жөнінде: олардың бірі де орындалып жатқан жоқ. Халықпен жұмыс жасайтын әкім неге сайламасқа. Көпшілік халықтың көкейіндегі ой бұл.

  20. ананим:

    молодец, менде қолдаймын сізді

Оставить комментарий

Добавить комментарий